Ezüst házmester kulcstartó
Ezüst házmester kulcstartó

16

Ezüst házmester kulcstartó

800-as ezüst, 30 g, 6 x 4,5 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, PA mesterjegy
csatrész hiányos
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%