443

Szlányi Lajos (1869-1949)

Falusi udvarban

olaj, karton
27 x 33 cm
j.j.l.: Szlányi L
hátoldalán kiállítási etikett: Szlányi kiáll 1908.183
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%