658

Wiele jelzéssel / with Wiele sign

Faun és Nimfa

olaj, vászon,
150 x 105 cm,
j.b.l.: Wiele Paris
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%