275

Klimó István (1883-1961)

Favágó pipával

Technika: olaj, vászon
Méret: 92 x 66 cm
j.j.l.: Klimo István
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%