30

Krizbai Sándor (1949)

Fejek

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 160 cm
j.j.f.: Krizbai 2011
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%