51

Deák-Ébner Lajos (1850-1934)

Felkai patak

Technika: akvarell, papír
Méret: 23 x 30 cm
j.j.l.: Felkai patak, Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%