256

Tóth Menyhért (1904-1980)

Férfi alak

Technika: olaj, papír
Méret: 42,5 x 30 cm
j.j.l.: TM
HUF 900 000 — 1 200 000
EUR 2 892 — 3 856
USD 3 130 — 4 173

Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%