6

Szőnyi István (1894-1960)

Férfi tanulmányfej

Technika: szén, papír
Méret: 28,5 x 20 cm
j.j.l.: Sz.I.
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%