23

van Dyck után,

Férfi portré

Technika: olaj, vászon
Méret: 54,5 x 44,5 cm

HUF 1 200 000 — 1 600 000
EUR 3 856 — 5 141
USD 4 173 — 5 564

Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%