91

Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959)

Festés a műteremben

Technika: olaj, karton
Méret: 100 x 80 cm
j.j.l.: Jobbágyi Gaiger Miklós
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%