9

Festett üvegváza

Technika: 800-as finomságú ezüst, színezett, kézzel festett, hántolt üveg
Méret: 41 cm
800-as finomságú ezüst, színezett, kézzel festett hántolt üveg, 41 cm, ezüst talp jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, FI mesterjegy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%