194

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Festő és múzsája

Technika: olaj, vászon
Méret: 59,5 x 70 cm
j.j.l.: Iványi Grünwald Béla
VÉDETT
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%