24

Mannheim Róza (1878-1965)

Fiatal lány gyöngyfüzérrel

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 36 x 26 cm
j.j.f.: Mannheim Róza, j.j.k.: Mannheim
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%