7

Bálint Endre (1914-1986)

Figuráció

Technika: litográfia, merített papír
Méret: 50 x 34,5 cm
j.j.l.: Bálint 984, j.b.l.: 29/35
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%