91

Tornyai János (1869-1936)

Földművelő (1907)

Technika: olaj, vászon
Méret: 33,5 x 44,5 cm
j.j.l.: Tornyai 1907
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%