3

Rékassy Csaba (1937-1989)

Folyó (1986)

Technika: rézmetszet, papír
Méret: 19,5 x 28 cm
a lemezen: j.j.l.: RCS 86
j.j.l.: Rékassy Cs.
j.b.l.: Folyó
j.k.l.: 20/50
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (77 EUR*, 83 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%