459

Litteczky Endre (1880-1953)

Folyóparti város

Technika: olaj, vászon
Méret: 53 x 66 cm
j.j.l.: Liteczky
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%