6014

Muzsnay Ákos (1945)

Forradalom emlékére 13/25 (1977)

Technika: rézkarc, papír
Méret: 63,5 x 37 cm
j.j.l.: Muzsnai Ákos 1977
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 10 000 Ft