8

Francia klasszicista stílusú asztali óra

Technika: aranyozott bronz tok
Méret: 39 x 26 x 12 cm
felesütős szerkezet, kulccsal, működőképes
XIX. század vége
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 607 — 1 928
USD 1 739 — 2 087

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%