37

Slevenszky Lajos (1910-1975)

Fürdőzés

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 120 cm
j.j.l.: Slevenszky 931
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 60 000 Ft
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00