44

Bognár Kálmán

Füredi halászok

olaj, vászon, 48 x 63 cm, j.b.l.: Bognár Kálmán 1906
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%