83

Dalí, Salvador (1904-1989)

Gala vacsorája

Technika: litográfia
Méret: 55 x 75 cm
j.b.l.: 115/195; j.j.l.: Dalí
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%