82

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Gellért hegy a pesti oldalról

akvarell, papír, 23 x 33 cm, j.j.l.: Istókovits K. 1956
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%