36

Orosz Balázs (1963)

Grey Phantasies

Technika: akril, vászon
Méret: 33 x 33 cm
jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2017/10/19 17:00