Győri antik ezüst fedeleskanna

40

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 360 g, 18 x 14 cm
jelzett: Győr 1816-os fémjel, CR (Christianus Raab) mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%