19

Udvary Pál (1900-1987)

Hajójavító a Sión

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 81 cm
j.j.l.: Udvary Pál
HUF 210 000 — 270 000
EUR 675 — 868
USD 730 — 939

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%