24

Vidéky Brigitta (1911)

Halász a vízen

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 70 cm
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2017/10/19 17:00