34

Zalakovács József (1954)

Három Grácia

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 35 cm
j.j.l.: Zalakovács
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%