Bihari Sándor: Ház a fák mögött

202

Bihari Sándor (1855-1906)

Ház a fák mögött

Technika: olaj, fa
Méret: 13 x 23,5 cm
j.j.l.: Bihari S.
MNG bírálati szám: 348/58
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%