26

Feszty Árpád (1856-1914)

Hazafelé

Technika: olaj, fa
Méret: 12 x 22 cm
j.b.l.: Feszty
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%