Tóth Menyhért: Házak

74

VISSZAVONT TÉTEL

Technika: olaj, papír
Méret: 29 x 36 cm
Tóth Menyhért (1904-1980): Házak

j.j.l.: TM
Kikiáltási ár: hamarosan