333

Harencz János (1928)

Hazatérés

olaj, karton; 12x15cm
j.b.l.: Harencz J
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%