28

Kóbor Henrik (1885)

Házudvar éjjel

olaj, vászon, 110 x 130 cm, j.b.l.,: Kóbor H 1910
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00