366

Neogrády Antal (1861-1942)

Hegyvidéki táj patakkal

olaj, vászon; 60x80cm
j.b.l.: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%