Katona Nándor: Hegyvidéki táj tóval

87

Katona Nándor (1864-1932)

Hegyvidéki táj tóval

olaj, falemez, 30 x 40 cm, j.b.l.: Katona Nándor
Hátoldalán Katona Nándor 1932 hagyatéki pecséttel és etikett címkével.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%