235

Kovács Mihály (1818-1892)

Herkules válaszúton

Technika: olaj, fa
Méret: 34 x 52,5 cm
j.b.l.: Kovács M.
Hátoldalán a Szépművészeti Múzeum Bírálati száma: 293/2007 .
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%