92

Herman Otto: A madarak káráról és hasznáról

Technika: könyv
Második, bővitett kiadás. Budapest, 1904. Franklin. 326 p,  könyvkötői félvászon  Képekkel ellátta Csörgey Titusz. Százöt képpel,  14-15.o.közötti I kép,a "szántóvető és a madár" hiányos,de a könyvkötő beillesztette,igényes  állapotban
Kikiáltási ár: 5 000 Ft (16 EUR*, 17 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%