466

Jancsek Antal (1907-1985)

Herman Ottó és Nagyajtai utca sarok, háttérben a János-hegy

Technika: olaj, vászon
Méret: 24 x 31 cm
j.b.l.: Jancsek A.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%