Hírek

INDIÁN NYÁR 2017 – műtárgyszüret Pintéréknél

Élő aukció október 19-én csütörtökön 18.00-kor Budapesten, a Pintér Galériában!

Tovább »

Jobbágyi Gaiger Miklós (1892 - 1959): Festőnő és múzsája (olaj, karton, 100 x 80 cm, j.j.l.: Jobbágyi Gaiger Miklós) Kikiáltási ár: 360.000 HUF

Régebbi hírek