Hírek

FEBRUÁRI ONLINE ÁRVERÉS!!! ONLINE KATALÓGUS!

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

Tovább »

 Medveczky Jenő (1902-1969):  Anya gyermekével (Meseolvasás) (olaj, vászon, 70 x 60 cm, j.b.l.: Medveczky 61) Kikiáltási ár: 320.000 HUF

Régebbi hírek