248

Turcsányi Antal (1940)

Holdfény

olaj, karton, 33x33 cm j.j.l.: Turcsányi A 2003
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
PSG tétel