49

Illencz Lipót (1882-1950)

Hölgy a Balaton partján

Technika: olaj, vászon
Méret: 60,5 x 80 cm
j.b.l.: Illencz
HUF 90 000 — 110 000
EUR 289 — 353
USD 313 — 383

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%