11

Ismeretlen

Hölgyportré - miniatűr

Technika: csontlapra festett akvarell, csont keretben
Méret: 11 x 9,5 cm
hiányos

HUF 60 000 — 80 000
EUR 193 — 257
USD 209 — 278

Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%