12

Nagy Sándor Zoltán (1941)

Hommage Bernáth Aurél, 1966

Technika: olaj, farost
Méret: 114,5 x 123 cm
j.j.l.: Nagy Sándor Zoltán
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00