22

ifj. Benedek Jenő (1939)

Vízparton

Technika: olaj, farost
Méret: 40,5 x 60,5 cm
j.j.l.: ifj. Benedek
HUF 170 000 — 210 000
EUR 546 — 675
USD 591 — 730

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%