23

Dietrich, Adolf (1869-1953)

Hullámverés

Technika: olaj, karton
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Dietrich A. 1946
HUF 180 000 — 240 000
EUR 578 — 771
USD 626 — 835

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%