713

Schéner Mihály (1923-2009)

Huszárroham

Technika: olaj, farost
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Scéner
Kikiáltási ár: 145 000 Ft (466 EUR*, 504 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%