100

László Dániel (1976)

Hvar és Brac

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 125 cm
j. hátoldalon: László 2007 jún 12. Pitve
Kikiáltási ár: 175 000 Ft (562 EUR*, 609 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%