15

Bács Emese (1978)

Idősek télen

olaj, kollázs, vászon
90 x 100 cm
j. a hátoldalon: Bács Emese, Idősek télen
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
PSG tétel