28

Konok Tamás (1930)

Ikarus

Technika: olaj, karton
Méret: 50 x 64 cm
j.j.l.: Konok
HUF 550 000 — 700 000
EUR 1 767 — 2 249
USD 1 913 — 2 434

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%