Kubinyi Sándor: In Wolhynien mappa

112

Kubinyi Sándor (1875-1949)

In Wolhynien mappa

9 litográfia, 1 rézkarc, 30 x 22 cm, j.j.l.: Kubinyi
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%